MaqedoniTopLajm

Sulmon fizikisht bashkëshorten, arrestohet 71 vjeçari nga Gostivari

Mbrëmjen e djeshme (28-tetor) rreth orës 21:00, zyrtarët policorë të SPB-së Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme, e kanë privuar nga liria 71-vjeçarin A.R. nga një fshat i Gostivarit, i cili paraprakishte e kishte sulmuar fizikisht gruan e tij.

“Sipas raportimit, në sulmet e tij ka përdorur edhe mjet prej druri”, njofton policia.

Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar.

Related Articles

Back to top button
Close
Close