LajmeMaqedoniTopLajm

Rregullohet problemi me aparatet në Tetovë

Në Tetovë procesi i votimit vijon në mënyrë të qetë dhe sipas rregullave. Në këtë qytetet tashmë janë kapërcyer problemet me votimin biometrik. Qytetarët kërkojnë arsim dhe infrastrukturë më të mirë, ndërkaq disa prej tyre u ankuan edhe për problemet që kishin me aparatin për fingerprint.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close