Maqedoni

Rexhepi: Që nga viti 2002 kam votuar BDI-në dhe këtë e them hapur

Aktualisht është i ftuar ish reisi i BFI-së Sulejman Rexhepi në emisionin “Click Plus” ai më tej tha se Musa Xhaferi dhe Blerim Bexheti i kanë kërkuar që ai të jep dorëheqje nga posti në BFI dhe e ka pranuar që për hatrin e tyre të lë postin e reisit në BFI, përcjell Sharri.info

Më tej ish kryetari BFI-së ka thënë se ai nga 2002 ka votuar BDI-në dhe e thotë hapur, ku dhe maqedonëve ju ka thënë ‘jasum dui’ çfar keni ju?

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close