MaqedoniTopLajm

Rexhepi: Më premtuan që pas zgjedhjeve do më vendosin përseri në krye të BFI

Rexhepi në emisionin “Click Plus” tha se Musa Xhaferi dhe Blerim Bexheti i kanë premtuar që ai pas zgjedhjeve do të kthehet përsëri në krye të BFI-së, përcjell top24mk.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close