MaqedoniTopLajm

Kodra e Diellit, ski-lifti dhe teleferiku nga sot nuk do të jenë në funksion

Qendra për skijim Kodra e Diellit informon se ski-lifti dhe teleferiku nga sot nuk do të punojnë për shkak se pistat e skijimit janë dëmtuar për shkak kushteve jo të volitshme të motit. Gjatë ditëve të fundit, siç njoftohet, bora është shkrirë dhe ka zvogëluar mbulesën e borës, ndërsa borë tjetër nuk ka rënë.

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close