Sport

Jorge Messi dhe Bartomeu marrin këtë vendim

Agjenti dhe njeherti edhe babai i Leo Messit, Jorge Messi ka arritur ne qytetin e Barcelones sot me nje aeroplan privat.

Sipas asaj qe raporton e perditshmja katalanase, Mundo Deportivo, Jorge Messi do te takohet me presidentin e Barcelones, Josep Maria Bartomeu sonte apo neser ne mengjes.

Ata e kane marre kete vendim bashkerisht. Tema e takimit do jete e ardhmja e Leo Messit!

Related Articles

Back to top button
Close
Close