Sport

Nënshkrimi i Lautaros do të vendoset javën e ardhshme

Barcelona dhe Interi jane ne nje sitaute te komplikuar teksa po negociojne per transferimin e suImuesit te Interit, Lautaro Martinez te Barcelona.

Sipas asaj qe raporton e perditshmja katalanase, SPORT, nenshkrimi i Lautaros te Barcelona do te vendoset javen e ardheshme.

Argjentinasi deshiron te vije kete vere. Barcelona nuk mund te paguaje me shumse se 65 milione euro per Interin, por perfshirja e Vidalit mund t’a ule cmimin.

Related Articles

Back to top button
Close
Close