MaqedoniTopLajm

Ja çfar është gati të bëjë Mickovski pët Shqiptarët e thotë Taravari në Click Plus

Taravari: Mickovski i gatshëm të hiqet 20% për gjuhën shqipe dhe kërkoi falje publike për 27 prillin!

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close