LajmeMaqedoniTopLajm

Taravari: Ne kemi paralajmëruar për Molla Sulë, personale vota por jo BFI-ja

Taravari në Click Plus tha deklaratat e Sulejman Rexhepit se ai ka qenë militant i BDI-së është skandal i pa ekselencë. Sipas Taravarit ne kemi paralajmëruar se BFI është nëndegë BDI-së dhe këtë e dëshmoi ai vet.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close