LajmeMaqedoniTopLajm

Grubi 7 milion denarë për stadiumin në Çegran

Zëvendëskryeministri i Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi përmes një postimi në profilin e tij në FB ka njoftuar edhe për një lajm të mirë, këtë herë për banorët e komunës së Gostivarit, respektivisht për ndërtimin e stadiumit të fshatit Çegran, shkruan Top24

“Vazhdojmë të përkujdesemi për realizimin e projekteve të jetës cilësore në çdo cep të vendit!
✅Siguruam 7 milionë denarë përmes Agjencisë për Rini dhe Sport denarë për stadiumin në Çegran të Gostivarit!” shkruan Grubi përcjellë Top24.

Related Articles

Back to top button
Close
Close