MaqedoniTopLajm

Artan Grubi uron ditëlindjen e Skënderbeut përmes një foto me një person shum të veçant

Ai u shpreh përmes një postimi në facebook ku u shfaq në një fotografi me të birin ku shkroi:

Brez pas brezi, gati për gjashtë shekuj me rradhë, i përulemi më të madhit të kombit tonë dhe ndjekim idealin e tij.

Lavdi e përjetshme Gjergj Kastriotit – Skenderbeu.
17 janar 1468 – 17 janar 2021

Related Articles

Back to top button
Close
Close