LajmeMaqedoniTopLajm

Zëvendës kryemistri Grubi me Video mesazh për filloristët

Zëvendës kryeministri i parë i RMV Artan Grubi ka uruar filloristët për fillimin e vitit të rij shkollor përmes profilit të tij në FB duke e shoqëruar me një viedo.
Artan Grubi
57 min.

Uroj të gjithë mësimdhënësit, prindërit dhe fëmijët për këtë fillimvit shkollor sfidues por me shpresë për plot vullnet për të përfituar dituri.

Vit të mbarë e të shëndosh.

Честитки за сите наставници, родители и деца за овој предизвикувачки почеток на учебната година, со надеж дека ќе биде полн со волја за стекнување ново знаење.

Shiko më shumë

-0:28

1.300.000 € për aksin rrugor regjional Ropalcë-Mateç.

Përgëzoj Kryetarin e komunës së Likovës, z. Erkan Arifi, dhe banorët e zonës.

-0:27

Fotografitë

Postimet

Më shumë histori u ngarkuan.

Related Articles

Back to top button
Close
Close