Showbiz

Yjet zbulojnë moshën kur humbën virgjërinë

Me kalimin e viteve, kaq shumë njerëz të famshëm kanë zbuluar moshat kur kanë bërë seks për herë të parë.

Yje si Angelina Jolie, George Clooney, Johnny Depp, Kim Kardashian dhe më shumë të tjerë kanë qenë jashtëzakonisht kur kanë folur se kur kishin kryer marrëdhënie  për herë të parë, transmeton Indeksonline.

Në disa raste, ata madje zbuluan emrin e partnerit të tyre të parë.

Shumë prej personave të famshëm në këtë listë kanë bërë seks për herë të parë kur ishin në vitet e tyre të adoleshencës. Sidoqoftë, ka disa raste kur yjet kryen marrëdhënie seksuale më herët në jetë. Të tjerët në këtë listë prisnin deri në martesë për të bërë seks. Nga të gjithë këta të famshëm, moshat variojnë nga 12 deri në 27 vjeç.

Khloe Kardashian

Mosha: 14 vjeçe

“Situata ime nuk ishte një situatë e mirë. Unë isha 14 vjeçe dhe po dilja me një djalë 18-vjeçar, unë kisha presion për të bërë seks. Nuk isha gati. Unë mezi e njihja trupin tim”, tha Khloe për HLN .

Angelina Jolie

Mosha: 14 vjeçe

Angelina Jolie thuhet se i tha OK Magazine se ajo e humbi virgjërinë në moshën 14 vjeçe, duke thënë: “Unë kisha filluar të bëja seks me të dashurin tim dhe seksi dhe emocionet nuk ndiheshin si duhet. Unë nuk isha më një vajzë e vogël. Në një moment duke dashur të ndihesha më afër të dashurit tim, unë kapa një thikë dhe e preva atë dhe ai mua. Ne ishim të mbuluar me gjak, zemra ime po më rrihte. ”

Xhesika Simpson

Mosha: 22 vjeçe

Jessica priti deri në natën e martesës me ish-burrin Nick Lachey për të humbur virgjërinë e saj. Ajo ishte 22-vjeçare.

George Clooney

Mosha: 16 vjeç

George një herë i tha GQ se ai e humbi virgjërinë në moshën 16- vjeçare dhe ishte “i ri, shumë i ri për këtë “.

Katy Perry

Mosha: 16 vjeçe

Katy i tha GQ se ajo “humbi virgjërinë e saj në 16 në sediljen e përparme të një makine Volvo, ndërsa dëgjonte albumin e Jeff Buckley ‘Grace’.”

Miley Cyrus

Mosha: 16 vjeçe

Miley zbuloi këtë informacion në një episod të podcastit Barstool Sports Call Her Daddy  dhe madje zbuloi se kjo ishte me Liam Hemsworthin.

“Unë nuk shkova gjatë gjithë rrugës me një tip deri sa isha 16 vjeçe, por përfundova duke u martuar me djalin”, tha ajo në video. Nëse nuk e dinit, Miley ishte 16 vjeçe kur xhiroi filmin me Liamin, ata u martuan në dhjetor 2019, por u ndanë vetëm shtatë muaj më vonë.

Adriana Lima

Mosha: 27 vjeçe

Adriana priti deri në martesë për të humbur virgjërinë e saj. Ajo ishte 27 vjeçe kur u martua me ish-burrin e saj, Marko Jaric.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close