Showbiz

Luana Vjollca pozon para një helikopteri

Luana Vjollca ka pozuar me veshje glamuroze para helikopterit.

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, gjithmonë sjell risi, shkruan lajmi.net.

Ajo në rrjete sociale ndan pothuajse çdo detaj me ndjekësit e shumtë dhe njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

E veshur me një fustan të zi dhe një këmishë të bardhë mbi të, Luana në fokus ka vënë linjat e bujshme trupore.

Derisa po merrte  poza para kamerës Luana shihet parë para një helikopter, nga edhe po xhiron skena të ndryshme.

Projekti i saj i fundit muzikor është kënga “Locos” në bashkëpunim me Jay Santos. Kjo këngë u pëlqye shumë nga publiku e moderatorja po vazhdon të sjell të reja edhe në emisionin të cilin e drejton.

Related Articles

Back to top button
Close
Close