LajmeMaqedoniTopLajm

(Video) Zjarr në afërsi të Qendrës për migrantë

Para pak çastesh në afërsi të Qendrës për refugjatë në Vizbeg të Shkupit ka shpërthyer një zjarr. Siç mund të vërehet edhe nga video incizimet në drejtim të Qendrës për migrantë janë nisur edhe zjarrfikësit dhe policia.Lojtës Videosh

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close