LajmeShowbiz

Vajza e Sabianit foto ‘topless’ nga shtrati, fotograf është babai…!

Vajza e sabianit, Keisi Medini që e vogël është bërë pjesë e botës së muzikës duke shoqëruar babain e saj, këngëtarin Sabiani kudo nëpër evente dhe koncerte. Prej vitesh tashmë ajo ka ndjekur hapat e tij duke realizuar disa projekte muzikore si dhe bashkëpunime me vetë Sabianin.

Krahas karrierës muzikore ajo çfarë bie menjëherë në sy tek Keisi është bukuria e saj. Vajza e Sabianit është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe thuajse çdo ditë i gostis fansat me foto seksi.

Së fundmi ajo ka pranuar publikisht se disa nga këto foto provokuese ja realizon i ati i cili duket se është fansi i saj Nr.1. Shkrepja e këtyre fotove nuk është aspak e sikletshme për këngëtarin e njohur përkundrazi të gjithë duhet t’i kenë sytë nga vajza e tij.

Pak orë më parë ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet ‘topless’ nga një krevat ndërkohë që hiret e saj i mbulon me duar. Më pas Keisi publikoi edhe foto të tjera ku shfaqet me një fustan të ngjitur pas trupit e ku format e saj perfekte bien menjëherë në sy.

Keisi nuk ka ngurruar t’i bëjë ‘tag’ babait të saj i cili duhet theksuar se ja ka qarë këto foto

Related Articles

Back to top button
Close
Close