LajmeMaqedoniTopLajm

Takim i kryeministrit Zaev dhe ekipit qeveritar ekonomik me përfaqësues të Lidhjes së Sindikatave

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev dhe ekipi qeveritar ekonomik sot do të kenë takim me përfaqësues të Lidhjes së Sindikatave (LSM).

Takimi, siç paralajmëruan nga pres-shërbimi qeveritar, është paraparë që të fillojë në orën 14 në ndërtesën e LSM-së.

Para vetë fillimit të takimit kryetari i Qeverisë, Zoran Zaev dhe kryetari i LSM-së, Darko Dimovski, siç është paralajmëruar, do të japin deklarata për mediat.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close