LajmeShowbiz

Stresi kivi, Getinjo patate, Kiara xhinxher, disave u pëlqen të tjerëve jo. Për Luizin, Ana Kabashi pyet kush është Presidenti i frutave

Motrat Kabashi, Ana dhe Arta ishin të ftuarat e “Why Not” këtë të shtunë.

Në lojën me frutat ato zgjodhën të emërtonin banorët më të spikatur  të Big Brother Vip Kosova dhe Big Brother Vip Albania me nga një frut.

Related Articles

Back to top button
Close
Close