LajmeMaqedoniTopLajm

Sot sërish protesta kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike

Sërish do të ketë protesta kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike të paralajmëruar nga Komisioni Rregullator për Energjetik.

Sipas njoftimit të Këshillit protestues, protesta do të mbahet sot me fillim orën 19:00.

Protesta do të fillon nga Çairçanka deri tek Kuvendi dhe më pas do të përfundon tek Komisioni Rregullator për Energjetik.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close