ShowbizTopLajm

Shpat Kasapi na prezanton për herë të parë me të dashurën e tij (FOTO)

Më në fund është zbuluar se kush është e dashura e Shpat Kasapit.
Shpat Kasapi është përfolur shumë rreth marrëdhënies me partneren e tij, e cila deri më tani nuk është shfaqur në publik.
Ajo quhet Selvije dhe për herë të parë është shfaqur krah Shpatit në “backstage” e emisionit “Shiko Kush LUAN”, ku këngëtari ishte një ndër të ftuarit e puntatës së tetë të “Shiko Kush LUAN”.

Siç shihet në foton marrë nga “backstage”-t e emisionit, të cilat janë një risi para dhe pas çdo publiciteti këtë sezon, Selvija shihet një vajzë mjaft tërheqëse dhe vlen të thuhet se dyshja shkojnë shumë si çift.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close