LajmeRajon

Rrahje mes femrave në një shisha bar, dy motra sulmojnë një femër tjetër(VIDEO)Një përleshje fizike ka ndodhur pak minuta më parë në një nga lokalet e Prishtinës. Indeksonline ka siguruar videon ku shihen tri femra të përfshira në një konflikt fizik.

Ngjarja ka ndodhur në një Shisha Bar për një arsye të ulët. Indeksonline mëson se një fërkim trupor gjatë vallëzimit ka shpier deri tek dhuna.

Ngrehje flokësh, sharje dhe gjuajtje të gjësendeve shihen të kenë ndodhur në këtë përleshje të turpshme në kryeqytet.

Klientët tjerë kanë reaguar duke i ndarë dy palët./Indeksonline/ përcjell Top24.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close