Maqedoni

Rexhepi: Me financa asnjëher nuk kam pas punë

Rexhepi ne emisionin “Click Plus” tha se me financat nuk ka pasur asnjëher punë dhe se me ato punë është marrë sektori i financave.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close