LajmeMaqedoniTopLajm

Procesi zgjedhor vijon normalisht në Haraçinë, nuk është regjistruar asnjë parregullsi

Edhe në Komunën e Haraçinës të gjitha vendvotimet janë hapur në kohë dhe deri në këto momente nuk është regjistruar asnjë parregullsi. Nga tereni raportohet se gjatë procesit të votimit janë respektuar masat dhe protokollet.

/ALSAT/

Related Articles

Back to top button
Close
Close