LajmeRajonTopLajm

Pleq të rinj e të reja, ja kënd mbeshtet Drenica!

Drenica si duket si kurë mē parë janë mobilizuar për të mbështetur luftarët e lirisë. Kjo po shihet se PDK gjithnjë e më shumë po ritet e kjo fale angazhimit të njërit nga figurat e kësaj partie dhe njëherësh kryetari degës Sami Lushtaku. Nga zona e Drenicës vijnë edhe dy figurat emblematike të UÇK-së Kadri Veseli dhe Hashim Thaçi. LIRIA KA EMËR…

 

Related Articles

Back to top button
Close
Close