RajonTopLajm

“Rikthehet” në parti Adem Grabovci, paralajmëron fitore të PDK-së

Ndonëse viteve të fundit ka qenë i heshtur dhe ka qëndruar larg syve të publikut, Adem Grabovci është lajmëruar përmes një shkrimi në Facebook.

Grabovci ka paralajmëruar fitoren e Partisë Demokratikë të Kosovës në zgjedhjet që pritet të mbahen me 14 shkurt të këtij viti.

Ish-deputeti i PDK-së, sot ka qënduar në Gjakovë, nga aty në prani të aktivistëve të kësaj partie ka thënë se “PDK është më e mobilizuar se asnjëherë më parë për fitore”.

Nuk dihet ende nëse Grabovci do të kandidojë për deputet në zgjedhjet e jashtëzakonshme.

Related Articles

Back to top button
Close
Close