ShowbizTopLajm

Oriola Marashi magjeps me fustanin vezullues, thekson tiparet e formësuara trupore

Ajo vazhdon të jetë ndër modelet për të cilën komentohet mjaft shumë në faqet rozë.

Bëhet fjalë për Oriola Marashin, e cila konsiderohet si ndër më të suksesshmet në fushën e modelingut.

Kohëve të fundit ajo ka qenë e ngarkuar me punë, derisa edhe në rrjete sociale ndante momente nga prapaskenat e fotosesioneve.

Veprim të tillë e ka bërë edhe në një postim në Instagram, ku shihej duke u bërë gati për të pozuar para kamerave profesionale.

Marashi për veshje zgjodhi një fustan të zi, që në pjesën e sipërme ishte i stiluar me disa gur vezullues.

Flokët dhe grimi I perfeksionuan edhe më shumë dukjen, teksa ngjalli reagime pozitive nga 502 ndjekësit.

Sa i përket jetës personale, Oriola tash e një kohë është në lidhje dashurie me futbollistin Eros Grezda.

Related Articles

Back to top button
Close
Close