ShowbizTopLajm

Njihuni me mamatë e personazheve të njohur shqiptarë

Kur bie fjala për personazhet e njohur, të gjithëve na shkon mendja se si i shohim ata në televizion, por rrallëhere i kemi parë ata me mamate e tyre.

Disa nga ata, si Ledri, Noizy, motrat Vjollca, kanë publikuar në rrjetet sociale disa foto me mamatë e tyre, dhe mesa duket i paskan ngjarë shumë atyre.

VIPAT e personazhet e famshëm, fama dhe njohja me shumë persona vërtetë u ka vendosur atyre një stil jetese të caktuar por asnjëherë nuk u ka diktuar preceptimin e ndjenjave për personat më të shrenjtë të zemres së tyre.

Edhe mamaja ashtu është!

Ashtu si edhe reperi i famshem Noizy, e quan jo vetëm tijen por të gjithë nënat e botës “Mbreteresha” .

Nëna është personi tek i cili kanë folur me heshtjen e tyre, forca ku janë mbështetur, njeriu që i ka pritur zgjuar deri në agim.

Tani është koha që të njiheni me mamatë e famshme, famën të cilën e moren nga fëmijet e tyre.

Enca me mamanë e saj

Ledri Vula ,me mamane e tij Xheraldina

Noizy me mamane e tij

Elvana Gjata me mamane e saj

Dua Lipa me mamane e saj, Anesen

Bleona dhe Oli Qerreti

Aurela Hoxha me mamane e saj

Argjentina Ramosaj dhe Suzana, mamaja e saj

Marina dhe Luana Vjollca me mamane e tyre

Rita dhe Vera Ora

Adelina Tahiri me motren dhe mamane e saj

Related Articles

Back to top button
Close
Close