MaqedoniTopLajm

Nëntë vjeçari bie në lumin Vardar, shpëtohet nga policia

Një fëmijë nëntë vjeçar sot ka ra në lumin Vardar mes Urës së Gurit dhe urës “Syri”. Rasti është lajmëruar rreth orës 14:00.

Siç ka njoftuar MPB, nëpunësit policor nga Stacioni i policisë- Qendër kanë intervenuar menjëherë me çka fëmija është nxjerrë dhe shpëtuar.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close