MaqedoniTopLajm

Naser Zyberi zgjidhet Avokat i Popullit

Me 61 vota “pro” dhe asnjë kundër ish-kandidati për kryeministër nga radhët e BDI-së,, njofton TV21,përcjell Top24.

Naser Zyberi u zgjodh Avokat i ri i Popullit. Zyberi do të zëvendësojë Ixhet Memetin i cili për vite me radhë ka qenë Avokat i Popullit

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close