LajmeMaqedoniTopLajm

Muhamed Zeqiri-për Alsat m / Sot do të votohet kryeparlamentari që amnistoi kriminelin Trajko Veljanovski dhe ironizoi …

Alsat21.08.2020 11:57

Deputeti i LSDM-së, Muhamed Zeqiri gjatë hyrjes në Kuvend tha se sot do të votohet kryeparlamentari që amnistoi sipas tij, kriminelin Trajko Veljanovski. Ai megjithatë nuk sqaroi nëse do ta mbështes apo jo votimin e Xhaferrit. Në fund të prononcimit Zeqiri shtoi me ironi se “Talati është kreparlamentari më i suksesshëm”.

Related Articles

Back to top button
Close
Close