MaqedoniTopLajm

MPB: Janë regjistruar 870 shkelje për mosmbajtjen e maskës

Gjatë 24 orëve të kaluara në gjithë territorin e vendit lidhur me masën për momsbajtjen e maskës mbrojtëse për fytyrë janë regjistruar 870 shkelje.

Ministria e Punëve të Brendshme u bën apel qytetarëve t’i respektojnë masat dhe protokollet e sjella nga Qeveria me qëllim të përballjes me Kovid-19.

Related Articles

Back to top button
Close
Close