Sport

Moldavi – Kosovë, këto janë kuotat në bastore

  1. Bastoret e kanë vendosur Kosovën favorite të padiskutueshme në ndeshjen përballë Moldavisë.

‘Dardanët’ janë mysafirë të Moldavisë, në ndeshjen e xhiros së parë të sezonit të ri në Ligën e Kombeve, në Ligën C.

Ndeshja mes Moldavisë dhe Kosovës luhet në ‘Ennio Tardini’ të Parmës, me fillim nga ora 20:45.

Fitorja e Moldavisë në këtë ndeshje në bastore është kuotuar me koeficient 9.00, ndërsa barazimi 4.20.

Në anën tjetër, fitorja e Kosovës ka koeficient 1.40.

Related Articles

Back to top button
Close
Close