MaqedoniTopLajm

Menu Switch skin Sela: Mazhoranca e ka për detyrë të sigurojë shumicën, ne do të mbështesim ligjet që janë në favor të qytetarëve

Kreu i Aleancës për Shqiptarët në emisionin e sontëm “360 gradë”, deklaroi se është detyrë dhe obligim i mazhorancës që të siguroj shumicën, gjegjësisht kuorumin. Megjithatë Sela tha se deputetët e koalicionit ASH-AAA gjithmonë kur kanë vlerësuar se bëhet fjalë për interesat e qytetarëve, kanë marrë pjesë në seancë dhe kanë mundësuar miratimin e ligjeve në fjalë.

alsat m

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close