LajmeMaqedoniTopLajm

Kasami uron kombëtaren

Kasami me urim të veçantë për fitoren 1.1 milion fitimprurëse ndaj Bjellorusisë e cila ngeli në vendin e dytë në ligën e kombeve të grupit B ndërsa Shqipëria fitoj shumën e lartcekur dhe u inkuadrua në Grupin B të ligës së kombeve.
Ndeshja mbaroj 3-2 në favor të kuq e zinjëve ku shënuan : Cikalleshi 20’ 27’
Manaj 44’

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close