LajmeMaqedoniTopLajm

Janë regjistruar 466 shkelje për mosmbajtje të maskës

Gjatë 24 orëve të kaluara në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut lidhur me masën për mosmbajtjen e mbrojtjes personale në fytyrë, janë regjistruar 466 shkelje.

MPB apelon tek qytetarët që t’i respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria, për parandalimin e Kovid-19.

Related Articles

Back to top button
Close
Close