MaqedoniTopLajm

Ja sa është bilanci i Covid-19 sot

24 orët e fundit janë kryer 2789 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 541 kanë rezultuar pozitivë. Gjithashtu në 24 orët e fundit 19 pacientë e kanë humbur betejën me virusin, ndërsa janë shëruar 521 persona.

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close