MaqedoniTopLajm

Isen Shabani uron popullin turk për 98 vjetorin e Republikës

Në emër të të gjithë qytetarëve të Komunës së Vrapçishtit si dhe në emrin tim personal
Urojmë Republikën e Turqisë me rastin e festës së tyre kombëtare 29 tetorit Ditën e Republikës.
98 vite Republikë, progres, zhvillim dhe përparim deklaroi Isen Shabani në rrjetin social facebook.
Gëzuar ??
************************************************
Vrapçişte Belediyesi’nin tüm vatandaşları adına ve kendi adıma Türkiye Cumhuriyeti’nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlarız. 98 yıl Cumhuriyet, ilerleme ve gelişme .
Tebrikler ??

Vrapçişte Belediyesi Başkanı,
Isen Shabani

Related Articles

Back to top button
Close
Close