LajmeMaqedoni

I riu nga Maqedonia publikon video duke u arratisur nga policia

Motoçiklisti i regjistruar me emrin #trimnoraliti në TikTok, ka publikuar video ku shihet se si pasi ndalohet nga policia arrin të arratiset nga të njëjtit.

Në fillim shihet se si shoferi duket se po i bindet sinjalizimit të policisë duke ndaluar, por pastaj paprimtmas shton shpejtësinë dhe arrin të arratiset nga kontrolli i policisë në trafik.Nuk dihet se në cilën pjesë të Maqedonisë së Veriut ka ndodhur rasti.

Related Articles

Back to top button
Close
Close