LajmeShowbiz

Genta Ismajli, Eko Fresh dhe Phat Crispy publikojnë këngën e re “Bad B*tch”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, ka publikuar bashkëpunimin e saj më të ri.

Ajo këtë herë ka bashkuar forcat me reperin gjerman Eko Fresh dhe producentin Phat Crispy në një këngë të titulluar “Bad B*itch”.

Kënga është ritmike dhe hip-hop dhe e vjen e gërshetuar në tri gjuhë: shqip, gjermanisht dhe anglisht.

Foto: Genta Ismajli/YouTube

Muzika dhe teksti janë realizuar nga Eko Fresh, Genta Ismajli, dhe Nasco Feka18.

“Bad B*tch” është vizualizuar edhe me klip, xhirimet e të cilit janë kryer në Gjermani.

Regjisori i klipit është Nasco Feka18.

Këngëtarja nga Gjilani e cila është në pritjen e ëmbël të binjakëve, është shfaqur për herë të parë shtatzënë në një klip.

 

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close