RajonTopLajm

Fadil Nura takohet me Ridvan Ibraimin

“Vizitë dhe Urime Kryetarit të ri të Skenderajt Fadil Nura. Binjakëzimi i parë i Komunës Haraçinë do të bëhet me Komunën e Skenderajt.
Drenica e KOSOVES me Drenicen-Haraçinën e Maqedonisë Veriore” ka theksuar kandidati për kryetar komune në Haraçinë, Ridvan Ibraimi.

Related Articles

Back to top button
Close
Close