Showbiz

Disa nga veshjet më të bukura që kemi parë gjatë këtij muaji

Të gjithë kemi ndonjëherë nevojë për pak inspirim mode.

Veshje të bukura dhe inspiruese yjet mundohen të shfaqin në çdo paraqitje të tyre

E njëjta ndodhi edhe gjatë fillimit të këtij muaji, veshje jashtëzakonisht të lezetshme ishin zgjedhur nga vajzat e famshme, ato mund t’i përdorni si inspirim edhe për festat e fundvitit.

Vanessa Hudgnes ishte njëra nga to që shkëlqeu me një fustan ngjyrë rozë, e përafërt me salmon.

Disa nga veshjet e tjera të cilat vlejnë të kopjohen i gjeni më poshtë:

Lily Collins

Neve Campbell

Sofia Carson

Bella Heathcote

Li Yuchun

 

 

 

 

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close