SportTopLajm

DEPAY punë e kryer!

– Memphis Depay tashme eshte pune e kryer. 26 vjeçari pritet se shpejti ti kryej testet mjeksore dhe ti bashkohet Barcelones. Vlera totale e transferimit eshte 25 mln euro. Lojtari pritet te nenshkruaj nje kontrat 4 vjeçare me Barcelonen me mundsi vazhdimi.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close