LajmeMaqedoniShowbizTopLajm

Bufi pyet fansat për përçarjen në BDI: Me kon jeni?

Aktori i njohur, Fatmir Spahiu – Bufi është interesuar për politikën shqiptare në Maqedoninë e Veriut.

Ka ppyetur fansat, të cilët janë numër të madh, se çfarë po ndodh në BDI dhe u kërkoi që t’i tregojnë për Grupin e zjarrit.

Related Articles

Back to top button
Close
Close