LajmeMaqedoniTopLajm

Bilall Kasami: Pas zgjedhjeve të fundit parlamentare të gjithë rinin para Zyrave të LSDM-së përveç Besës

Bilall Kasami, sonte në Rruga Drejt është shprehur se ai nuk ka vrapuar kurë për koalicion me LSDM-në por kanë qenë subjektet të cilat janë aktualisht në pushtet dhe disa nga ata që i përzunë nga pushteti.

Pas zgjedhjeve të gjitha partitë shqiptare rinin para zyrave të LSDM-së por para zyrave tona erdhi vet Zoran Zaev për tna ofru koalicon. Ne kemi pas parime edhe atëher edhe tash. Atëher Zaev nuk ishte i gatshëm sepse ne kërkonim marveshje në letër, por ai aso kohe zgjodhi ata që kërkonin funksione e jo parime.

Related Articles

Back to top button
Close
Close