LajmeMaqedoniTopLajm

Afrim Gashi është pendu për dilemën Hamletiane “më mirë të vdes se me Ali Ahmetin bashkë”

Gazetarja Arta Tahiri në emisionin e saj në Alsat-M, ka pyetur Afrim Gashin për fjalimin e tij “të madh “nëse më pyesin a më mirë të vdes apo me Ali Ahmetin të ulem në një tavolinë, pa hamendje do zgjidhja të vdes”, Gashi tha se ai fjalim apo status ka qenë në formë figurative dhe nuk ka pasur qëllim që të përjashtoj BDI-në.

Related Articles

Back to top button
Close
Close