LajmeShowbiz

Artani thyen një kamerë në shtëpinë e BBVK

Finalistët e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Artani dhe Vedati kanë luajtur me top në dhomën e gjumit të shtëpisë së “Vëllait të Madh”, derisa një incident ngjau në ato momente.

Kësisoj, përderisa kur topi ishte tek Artani, ky i fundit aksidentalisht e ka goditur një prej shumë kamerave të vendosura në dhomën e fjetjes.

Vedati po mundohej ta rregullonte kamerën por duket se nuk pati sukses.

Related Articles

Back to top button
Close
Close