LajmeMaqedoniTopLajm

Arben Taravari, Rufi Osmani dhe Halil Snopçe: Treshja që ia zbardhi fytyrën Gostivarit!

Festat e veçanta festohen me miq të veçantë.
Në festën e Ditës së Komunës me z.Rufi Osmani që është një nga kryetarët historik dhe simbolin e flamurit kombëtar shqiptar, personaliteti i tij firmosi një nga periudhat më të ndritura të qytetit tonë dhe me një mik të dashur e bir të devotshëm të qytetit si është deputeti Halil Snopçe. (Arben Taravari)

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close