LajmeMaqedoniTopLajm

Ali Ahmeti feston fitoren në këto komuna

Në press konferencën e sontshme Ali Ahmeti tha se Bashkimi Demokratik për Integrim ka fituar këto komuna:

Strugën, Kerçovën, Dollnenin, Çairin, Bogovinën Tearcën dhe Haraqinën.

Related Articles

Back to top button
Close
Close