MaqedoniTopLajm

Aksident i rëndë në dalje të Tetovës afër Monopolit (FOTO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në dalje të Tetovës afër Monopolit.Ambulanca dhe policia menjher kane arritur ne vendin e ngjarjes ku sipas disa deshmitareve ka edhe te lenduar.

 

Per me shume informacione do te ju informojme ne vazhdim.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close