MaqedoniTopLajm

Zbulohet një ndër propozimet e BDI-së për komunën e Vrapçishtit

BDI duket se po sjell risi në listat për kryetar të komunave në Maqedoninë e Veriut e sidomos në komunat që ka dështuar mandatin paraprak.Tani si duket ka të gatshëm fytyra të reja për komunat përkatëse.

Kjo taktikë njihet nga partitë opozitare por si duket BDI ka vendosur të veprojë jo si gjithmonë duke propozuar fytyrat e vjetra thonë nga burimet e Top24.

 

 

Burimet pranë kësaj dege kanë propozuar një ndër kandidatët të jetë edhe Evzal Arsllani nga fshati Dobridoll i cili është i diplomuar në shkencat politike dhe njëkohësisht anëtar i Bashkimit Demokratik për Integrim.Top24

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close